Poznajcie gościa specjalnego XII Forum Kobiet Ziemi Częstochowskiej

Gościem specjalnym XII FORUM będzie znana projektantka z Częstochowy Wiola Podsiadlik!

 

Wioletta Podsiadlik urodzona w Częstochowie. Swoją pasję związaną ze światem mody zaraziła się już w szkole średniej – Częstochowskich szkół Odzieżowych o profilu krawiectwo ciężkie. Już od najmłodszych lat wykazywała zamiłowanie do elegancji, klasy, niebanalności designerskich fasonów, które podkreślają styl i osobowość każdej kobiety.

Studiowała w Krakowskiej Szkole Artystycznej SAPU – kierunek projektant mody, Prowadzi swoją pracownię projektowo-krawiecką. Ma na koncie swoje autorskie projekty, a obecnie jej niezwykła kariera nabiera tempa i bierze udział w ogólnoświatowych projektach, pokazach i targach modowych na terenie naszego kraju, gdzie prezentuje swoje świetne kreacje.

JAK SIEBIE NAZYWA FASHION DESIGNER:
„Czuwam, aby każda moja klientka czuła się wyjątkowo w kreacji idealnie dopasowanej do jej potrzeb oraz sylwetki, przez co moja praca nabiera sensu i przenosi w niezwykły świat bajkowych materiałów, tkanin i dodatków. Cieszę się niezmiernie, że mogę dzielić się moją energią z mądrymi i silnymi kobietami, które wiedzą czego chcą!”

Ponadto projektuje i szyje m.in. dla gwiazd polskiego show biznesu, które są żywą wizytówką jej talentu. Posiada publikacje, w takich magazynach jak: Ellements Magazine, Vouge Itallia, Dark Beauty Magazine i wielu innych. W jej projektach wystąpili uczestnicy programu Voice of Poland 2017 oraz aktywnie uczestniczy w krajowych pokazach mody i sesjach zdjęciowych do magazynów o światowej renomie.