Trening biegowy- Miej siłę! Bądź sobą.

Miej siłę! Bądź sobą! Trening biegowy

 

Stowarzyszenie Kobiet Ziemi Częstochowskiej znane głównie z corocznej organizacji Forum Kobiet zaprasza z okazji Dnia Kobiet Panie i Panów na wspólny trening biegowy dnia 11.03.2023.

Trening  zaczynamy o godzinie 12:00 przy Centrum Handlowym „Promenada”. Bieg odbywa się pod hasłem  „Miej siłę! Bądź dla siebie”. Jest  nieodpłatny!

 

Podejmowana akcja wpisuje się w przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu poprzez wspieranie działań z zakresu integracji społecznej. Ideą imprezy jest uświadomienie mieszkańców Częstochowy jakie zagrożenia wynikają z nadużywania środków alkoholowych. W szczególności chcemy włączyć w event osoby ze środowisk zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz uzależnionych od środków psychoaktywnych oraz upowszechnić dobre praktyki w zakresie aktywnych form wsparcia osób z problemem uzależnienia od środków psychoaktywnych.

 

Przy okazji będziemy mieli dla Państwa wiele atrakcji związanych zarówno ze zdrowiem jak i rozwojem.

Nasze drogie Panie pamiętajcie że nigdy nie jesteście same… a nic tak nie łączy i nie pomaga odetchnąć jak trochę ruchu na świeżym powietrzu. Przyjdziecie i spędzie ten dzień razem z nami – może to być dobry początek ….