X Forum Kobiet już za nami!

 

X – Jubileuszowe Forum Kobiet Ziemi Częstochowskiej „CZAS KOBIET” odbyło się 21 września 2019 r. na Uniwersytecie Jana Długosza w Częstochowie i zakończyło się sukcesem owocnych obrad.

Podczas Forum odbyły się dwa panele „Dyplomacja Kobiet” oraz „Kreatywność kobiet”. Bardzo dużym zainteresowaniem, już po raz kolejny, cieszyły się warsztaty interpersonalne prowadzone przez doskonałych fachowców. Obok spotkań z udziałem wybitnych prelegentów, odbyły się także niezmiernie interesujące debaty, wystąpienia artystów. Gościem specjalnym X Forum był Artur Barciś- znany aktor i reżyser urodzony na Ziemi Częstochowskiej!

Całość Forum dopełniła obstawa różnorodnych stoisk i poczęstunek.

Warto spojrzeć na to ważne wydarzenie z dystansu, zebrać refleksje, zwrócić uwagę na wszystkie aspekty – merytoryczne i organizacyjne. Jakie wyzwania stoją przed kobietami, aktywistkami, aktywistami, odbiorcami kultury i jej twórcami wobec turbulentnych zmian naszej rzeczywistości i dynamicznego życia? Jakie formy możemy przyjmować, aby żyło się nam lepiej?

To już za nami, przed nami organizacja kolejnego Forum, osoby chcące się zaangażować, mające konstruktywne uwagi prosimy o kontakt: strona fb Kobiety Ziemi Czestochowskiej