Zaproszenie Na Warsztaty W Ramach IX Forum Kobiet

IX FORUM KOBIET ZIEMI CZĘSTOCHOWSKIEJ – 29.09.2018 r. – WARSZTATY INTERPERSONALNE

Szanowni Państwo mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty interpersonalne, które odbędą się w ramach IX FORUM KOBIET.

Warsztaty poprowadzą:

Kamila Grochowina– Trener Rozwoju Osobistego, Doradca Zawodowy, Pośrednik Pracy, Animator społeczny, Coach for life and bussines, Wykładowca UJD

oraz

Łukasz Bednarczyk– Doradca zawodowy, Trener

Kamila Grochowina przygotowała warsztat „Zdążyć przed goniącym światem”, który został poświęcony życiu. Dzisiejsza rzeczywistość wymaga od nas sporej elastyczności, czas nas goni, dynamiczny rozwój sprawia, że pozostajemy w tyle. Wymagania rynku pracy ciągle się zmieniają. Nie jesteśmy gotowi na zmiany i nie lubimy ich. Niełatwo jest zmienić pracę, mieszkanie, partnera, dietę, sposób spędzania wolnego czasu…,  a najtrudniej siebie. Mamy swoje nawyki, przekonania – trudno nam wyjść ze strefy komfortu, czyli tego, co jest nam znane, choć niezadowalające. Tymczasem, czy tego chcemy, czy nie – zmiany towarzyszą nam w każdym momencie naszego życia. Często przychodzą bez zapowiedzi, dlatego warto być na nie przygotowanym.

Celem warsztatu jest spowodowanie wśród jego odbiorców autorefleksji, która pomoże im w udzieleniu świadomych odpowiedzi na następujące pytania:

1. W jakim momencie swojego życie Jesteś;

2. Jak definiujesz swoje szczęście i spełnienie zawodowe?

3. Jaka jest Twoja prawdziwa potrzeba zmiany i czy w ogóle istnieje?

4. Co powstrzymuje Cię przed zrobieniem pierwszego kroku;

5. Jak wykorzystujesz Swój czas i  na jakie rzeczy go bezpowrotnie tracisz?

6. Nad którymi obszarami życia chcesz pracować?

7. Jakie są Twoje priorytety?

8. Jak wygląda Twój plan działania na najbliższy rok 2019 ?

Łukasz Bednarczyk zaprasza na „Inwestycje w relacje”. Celem warsztatu „Inwestycja w relacje” jest pogłębianie naszego rozumienia relacji i przydatnych w związkach z ludźmi kompetencji, takimi jak: otwarta i zrozumiała komunikacja, empatia i wyrażanie zainteresowania i troski o drugą osobę, mówienie ze swojej perspektywy, jasność i klarowność w komunikacji, asertywność, zrozumienie zamiast ocen, szczerość i bycie sobą, nastawienie wobec innych. Powyższe są kluczowe w kwestii budowania dobrych i trwałych relacji z ludźmi. Dzięki nim mamy więcej satysfakcji z uczciwych kontaktów interpersonalnych w pracy i w życiu prywatnym. Zajęcia są prowadzone metodą warsztatową opartą na aktywizacji uczestników szkolenia poprzez pracę w małych grupach, dyskusje na forum grupy oraz ćwiczenia, studia przypadków, pracę indywidualną.